Цифрова трансформація

15 Червня, 2023 р., 10:56
Досі купуєте ліки в аптеці та поповнюєте мобільний на пошті? Економте свій час — робіть це онлайн. Розвивайте цифрові навички безоплатно на платформі Дія.Освіта! Запустили новий освітній серіал для людей літнього віку.
11 Травня, 2023 р., 17:24
Дія.Цифрова освіта – це національна онлайн-платформа, метою якої є поглибити цифрові навички українців: https://osvita.diia.gov.ua.
11 Травня, 2023 р., 17:16
10 травня 2023 року у м. Вінниця відбулась зустріч у рамках проєкту «Digital Вінниччина: цифрові рішення для розвитку громад» між представниками територіальних громад області із заступником голови Вінницької ОВА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Андрієм Кавунцем, координатором з цифровізації регіонів Програми EGAP Сергієм Гунько, регіональним координатором Програми EGAP Дар’єю Радзіковською, та експертами проєкту Оленою Поліщук та Юрієм Войціцьким.
09 Травня, 2023 р., 17:18
Програма інформатизації була розроблена, в рамках участі у проєкті «Digital Вінниччина: цифрові рішення для розвитку громад». Розпорядженням міського голови Валерія  Весняного від 09 січня 2023 р.  була створена Робоча група з підготовки Програми. Члени Робочої групи брали участь у Стратегічних сесіях, працювали над аналізом ідей проєктів, робили SWOT-аналіз, за допомогою якого було визначено стратегічний напрямок розвитку, розробляли стратегічні та операційні цілі. Щоб створити якісну дієву програму враховано думку жителів та зібрано пропозиції від структурних підрозділів.
27 Квітня, 2023 р., 18:57
Інструменти електронної демократії - це технології та інформаційні ресурси, що допомагають залучати громадян до процесів прийняття рішень урядом та інших органів влади. Їх впровадження та використання у територіальних громадах Вінниччини дозволить громадянам бути більш активними учасниками процесів прийняття рішень, а також підвищити рівень відкритості та прозорості діяльності місцевого уряду.
25 Квітня, 2023 р., 20:51
21 квітня 2023 року на Вінниччині відбулась робоча зустріч у форматі онлайн, у якій взяли участь представники місцевих органів влади 10 пілотних громад області, що раніше були обрані в межах проєкту «Digital Вінниччина: цифрові рішення для розвитку громад», серед яких:
24 Квітня, 2023 р., 15:59
Життя у сучасному прогресивному світі має на меті використання цифрових технологій, як у робочих, так і у повсякденних справах. В межах проєкту “Digital Вінниччина: цифрові рішення для розвитку громад” нами буде розглянуто основні цифрові сервіси Дія, які допомагають пришвидшити процес цифрової трансформації на державному та місцевих рівнях за допомогою власних електронних сервісів.
24 Квітня, 2023 р., 15:51
20 квітня 2023 року на Вінниччині відбувся вебінар у онлайн форматі, що присвячений інструментам е-комунікації, в якому взяли участь представники 10 пілотних громад області, що раніше були обрані в межах проєкту «Digital Вінниччина: цифрові рішення для розвитку громад», серед них: Іллінецька міська територіальна громада, Ямпільська міська територіальна громада, Северинівська територіальна громада, Тростянецька селищна територіальна громада, Хмільницька територіальна громада, Дашівська територіальна громада, Тульчинська територіальна громада, Якушинецька територіальна громада, Гніванська територіальна громада, Могилів-Подільська міська територіальна громада.
08 Березня, 2023 р., 17:48
У рамках проєкту «Digital Вінниччина: цифрові рішення для розвитку громад» 7 березня відбувся онлайн-вебінар з цифрової трансформації.