Дата: 04.02.2019 09:40

Фото без описуЗа січень місяць 2019 року до бюджету отг м.Тульчин надійшло доходів загального фонду (без міжбюджетних трансфертів) в сумі 9926,1 тис.грн., що становить 8,6% до затвердженого плану на рік. Порівняно з відповідним періодом минулого року обсяг доходів загального фонду зріс на 2602,2 тис. грн. або на 35,5%.

З початку року на утримання установ та закладів соціально-культурної сфери, місцевих органів влади, а також відповідних програм та заходів профінансовано видатки в сумі 12221,6 тис.грн., в тому числі передано трансфертів до інших бюджетів 2255,9 тис.грн.

Вказані видатки профінансовано за рахунок коштів освітньої субвенції з державного бюджету, медичної субвенції з державного бюджету, додаткової дотації з державного бюджету на фінансування переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров'я, а також власних надходжень бюджету громади.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)