Перше засідання членів ініціативної групи з підготовки проведення установчих зборів та формування складу молодіжної ради Тульчинської міської ОТГ

Дата: 04.03.2020 14:48

Фото без опису4 березня 2020 року у Тульчинській міській раді відбулося перше засідання членів ініціативної групи з підготовки проведення установчих зборів та формування складу молодіжної ради Тульчинської міської ОТГ, яка утворена згідно з розпорядженням міського голови від 4.02.2020 року №02-06-23. Відповідно до порядку денного, представники ініціативної групи розглянули подані заяви та пакети документів на членство у молодіжній раді Тульчинської міської ОТГ. У 14 пакетах документів виявлено невідповідності. У кандидатів є можливість протягом 7 календарних днів доопрацювати заяви та доукомплектувати пакети документів.