До відома діючих орендарів комунального майна Тульчинської міської ради!

Дата: 29.09.2020 16:40
Кількість переглядів: 764

Фото без описуВідповідно до Прикінцевих та перехідних положень Закону України «Про оренду державного та комунального майна» №157-ІХ від 03.10.2019 року (надалі - Закон) та Порядку передачі в оренду державного та комунального майна (надалі - Порядок) затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України «Деякі питання оренди державного та комунального майна» від 3 червня 2020 р. № 483 з 01.10.2020 року договори оренди комунального майна Тульчинської міської об’єднаної територіальної громади продовжуються в новому порядку.

Відтепер продовження договорів оренди здійснюється за результатами проведення аукціону в електронній торговій системі Prozorro.Продажі, крім випадків, визначених Законом.
Без проведення аукціону договори оренди, укладені до введення в дію Закону, продовжуються в таких випадках:
? укладені та продовжуються вперше, за умови, якщо строк оренди за такими договорами не перевищує п’ять років;
? укладені без проведення аукціону з наступними юридичними особами:
o органами державної влади та органами місцевого самоврядування, іншими установами і організаціями, діяльність яких фінансується за рахунок державного або місцевих бюджетів;
o релігійними організаціями для забезпечення проведення релігійних обрядів та церемоній;
o укладені з підприємствами, установами, організаціями, що надають соціально важливі послуги населенню.

Договори оренди можуть бути продовжені на той самий строк, на який вони були укладені, на підставі заяви орендаря про продовження договору, поданої орендодавцю не пізніше ніж за три місяці до закінчення
строку дії договору оренди. Якщо чинний орендар має заборгованість із сплати орендної плати, він не
може звертатися із заявою про продовження договору оренди до моменту погашення ним такої заборгованості.
Орендар, який має право на продовження договору оренди без проведення аукціону разом із заявою про продовження договору оренди зобов’язаний надати орендодавцю звіт про оцінку майна та рецензію на цей звіт
(якщо договір був укладений без проведення конкурсу), а також пакет документів, передбачений п.113 Порядку. Для об’єктів оренди, що були передані в оренду за результатами конкурсу, звіт про оцінку майна та  рецензія
на звіт не подаються. 

Чинний орендар має переважне право на продовження договору оренди в ході аукціону на продовження договору оренди за умови, що він бере участь в такому аукціоні та зробив закриту цінову пропозицію, яка є не меншою, ніж
розмір стартової орендної плати. Для реалізації переважного права чинний орендар надає згоду сплачувати орендну плату, що є рівною ціновій пропозиції учасника, який подав найвищу цінову пропозицію за лот відповідно
до  Порядку, після чого чинний орендар набуває статусу переможця аукціону на продовження договору оренди.
Звертаємо Вашу увагу на те, що неподання орендарем заяви про продовження договору оренди та/або звіту про оцінку об’єкта оренди (у визначених випадках) за три місяці до закінчення строку оренди, матиме наслідком припинення договору оренди на підставі закінчення строку, на який його було укладено.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь