Нарада для заступників з навчально – виховної роботи закладів загальної середньої освіти

Дата: 17.12.2020 15:56

16 грудня 2020 року відбулася нарада в режимі онлайн для заступників з навчально – виховної роботи закладів загальної середньої освіти. В її роботі взяли участь заступник начальника відділу освіти, молоді та спорту Кошелап
С.В. та головний спеціаліст відділу – Граб Н.П. Світлана Віталіївна основну увагу зосередила на Новому Санітарному регламенті для шкіл, який ввійде в дію з 1 січня 2021 року та особливостях роботи закладів освіти під час посиленого карантину. До відома присутніх було доведено наказ Департаменту освіти і науки Вінницької ОДА №358 від 15.12.2020 року «Про продовження карантину». Головний спеціаліст відділу Наталія Петрівна презентувала учасникам наради особливості оцінювання учнів 3 класу Нової української школи та зосередила увагу на оформленні класного журналу.