Церемонія вшанування Т.Г. Шевченка з нагоди 207-ї річниці від Дня народження

Дата: 09.03.2021 11:04

9 березня 2021 року в м.Тульчині біля пам’ятника Т.Г.Шевченку відбулася церемонія вшанування з нагоди 207-ї річниці від Дня народження славетного поета, генія українського народу – Тараса Григоровича Шевченка.

В заході взяли участь секретар міської ради Віталій Чуба, заступники міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, голова районної ради Василь Неборецький, голова Тульчинської районної державної адміністрації Олександр Гаврилюк, керівники, представники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ і організацій міста, громадських формувань тощо.

До присутніх звернувся голова районної ради Василь Неборецький, представник Тульчинського товариства українського козацтва Станіслав Прилипко та Микола Джига.

На площі звучала Шевченкова поезія. Також учасники зібрання поклали квіти до пам’ятника Кобзарю.