В Тульчині відзначили День Соборності України

Дата: 24.01.2022 09:14

22 січня 2022 р. з нагоди Дня Соборності України та 103-ї річниці проголошення Акту злуки УНР та ЗУНР громадськість, працівники Тульчинської міської ради, Тульчинської РДА долучилися до мітингу з нагоди відзначення Дня Соборності України.

Вшанували пам'ять героїв хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятника Борцям за незалежність України, Стели пам’яті Героїв Небесної Сотні та загиблих земляків-учасників Антитерористичної операції на сході України.

Вперше у XX столітті українська незалежність була проголошена 22 січня 1918 року IV Універсалом Української Центральної Ради, а вже за рік (22 січня 1919 року) на Софійському майдані в Києві відбулася не менш вагома подія – об’єднання Української Народної Республіки (далі – УНР) і Західноукраїнської Народної Республіки (далі – ЗУНР) в одну державу.

В 2019 році жителі Тульчинської міської ОТГ вперше підтримали всеукраїнську акцію «Ланцюг єднання». Об’єднавшись люди створили живий ланцюг від Вищого професійного училища № 41 до Тульчинського коледжу культури.