Відбулося засідання робочої групи з питань мобілізації надходжень та залучення додаткових резервів наповнення дохідної частини бюджету Тульчинської міської територіальної громади

Дата: 08.02.2022 08:37

7 лютого 2022 року в Тульчинській міській раді відбулося засідання робочої групи з питань мобілізації надходжень та залучення додаткових резервів наповнення дохідної частини бюджету.
Захід відбувся за участю представників ГУ ДПС у Вінницькій області.
До участі у роботі були запрошені окремі суб‘єкти господарювання, що мають податковий борг до місцевого бюджету, а також ті, які зменшили обсяги сплати окремих податків у 2021 році.
Також на засіданні члени робочої групи розглянули інформацію відділу  земельних відносин щодо не облікованих земельних ділянок, які самовільно зайняті та використовуються без правовстановлюючих документів.