На жаль, жорстока війна продовжує забирати найкращих та приносити горе в оселі українців.

Дата: 25.05.2023 16:15

Наша громада втратила ще одного Героя - ЛЯЩЕНКА Дмитра Геннадійовича, 1986 року народження, жителя м.Тульчин.

Солдат ЛЯЩЕНКО Дмитро Геннадійович, служив старшим стрільцем-оператором 1 стрілецького відділення 2 стрілецького взводу 2 стрілецької роти. Був відданий Військовій присязі на вірність Українському народу.
Мужньо виконавши військовий обов’язок, в бою за Україну, її свободу і незалежність, 23.05.2023 року, загинув під час мінометного обстрілу в районі міста Бахмут Донецької області.

Висловлюємо щирі співчуття родині, близьким, друзям та бойовим побратимам, сумуємо та розділяємо біль цієї непоправної втрати.

Низький уклін Герою за самовіддану любов до України, за захист кожного з нас.

Вічна і світла пам’ять Дмитру Геннадійовичу!