Війна знову принесла в Тульчинську громаду трагічну звістку

Дата: 08.06.2023 17:10

Під час виконання бойового завдання загинув наш земляк Савлук Павло Петрович, з смт.Кирнасівка. Страшна війна без жалю забрала життя нашого захисника, мужнього земляка, який боронив українську державу від російського окупанта.

Павло Петрович народився 18 листопада 1983 року в смт.Кирнасівка. Навчався в Кирнасівській школі, а потім в Брацлавському училищі.
Пізніше переїхав в м.Приморськ.

25.02.2022 року був призваний на військову службу Приморським РТЦК та СП Запорізької області.

Солдат Савлук Павло Петрович служив номером обслуги 1 протитанкового відділення протитанкового взводу РВП.

Загинув 4 червня 2023 року під час виконання бойового завдання щодо здійснення заходів з національної безпеки і оборони, відсічі стримування збройної агресії російської федерації, в результаті ворожого авіаційного обстрілу поблизу н.п. Новопіль Донецької області.

Висловлюємо щирі співчуття родині, близьким та друзям, бойовим побратимам з приводу передчасної загибелі нашого земляка.

Вічна слава і пам’ять відважному захиснику!
Герої не вмирають!