Шановні керівники установ, організацій, приватних підприємств та жителі Тульчинської громади!

Дата: 03.08.2023 15:12

Фото без описуВідповідно до рішення 35 сесії 7 скликання від 13лютого 2019 року №1216 Тульчинської міської ради «Про затвердження Правил благоустрою територій населених пунктів Тульчинської міської об’єднаної територіальної громади» підприємства, установи й організації на власних та закріплених територіях повинні здійснювати увесь комплекс робіт, спрямованих на забезпечення та постійне підтримання чистоти і порядку, збереження зелених насаджень, а саме: забезпечення постійного прибирання сміття, бруду, опалого листя тощо.

Прибирання територій громади - це одна з частин того, що можуть зробити жителі для розвитку та впорядкування рідного краю.

Міська рада закликає підприємства, установи та організації, мешканців громади вийти на вулиці міста та сіл нашої громади і внести свій посильний внесок прибравши гіллячки та інші наслідки минулої негоди зробивши наші вулиці чистішими. Адже чисте довкілля – це справа кожного.