Опитування для розробників землевпорядної й містобудівної документації щодо досвіду для потреб розроблення Комплексного плану просторового розвитку території територіальної громади

Дата: 19.01.2024 16:06

Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» у співпраці з Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України, надає всебічну підтримку територіальним громадам у сфері розроблення Комплексних планів просторового розвитку території територіальних громад. З метою вирішення різноманітних проблемних питань та завдань, які виникають у цьому процесі, Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» впроваджує діалогову платформу, яка послужить засобом тісної комунікації між розробниками містобудівної й землевпорядної документації, посадовими особами територіальних громад та експертним середовищем.

Разом з тим, Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» спільно з Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України ініціює проведення опитування для визначення потенційних розробників Комплексних планів просторового розвитку територій територіальних громад. Мета опитування полягає у зборі досвіду, необхідного для ефективного розроблення Комплексного плану просторового розвитку території громади.

Опитувальник знаходиться за наступними посиланнями:

Опитування триватиме до 25 січня включно