Дата: 22.02.2024 10:01

Соціальний захист населення завжди був і залишається невідʼємною складовою соціальної політики будь-якої держави, суть його полягає в турботі та допомозі незахищеним верствам населення і Тульчинська громада стала на крок ближче до їх вирішення, ставши учасницею проекту «Підтримка децентралізації: підвищення компетенцій територіальних громад у сфері соціальних послуг», який реалізовує Solidarity Fund PL in Ukraine .

Наразі держава зіштовхнулася із великими викликами і ми почали роботу у проекті , щоб дослідити основні проблеми соціального характеру, окреслити шляхи для покращення сфери соціального захисту та створити довгострокові плани вирішення соціальних проблем .

13-14 лютого у м. Вінниці відбувся дводенний тренінг, в якому прийняли участь команди проекту від громад Вінницької та Житомирської областей. Основна тема заходу-проведення діагностики стану соціальної сфери у громаді.

Усі учасники мали можливість отримати індивідуальну консультацію головного експерта проекту Мірослава Ольчака і обговорити ситуацію конкретно у своїй територіальній громаді.

Наступним етапом проекту передбачено проведення опитування мешканців громади, щоб почути їхню оцінку та їхнє бачення стану соціальної сфери у Тульчинській громаді і за результатами мати можливість визначити основні проблеми, вирішення яких є основною метою затвердження "Багаторічного плану вирішення соціальних проблем".

Проєкт реалізовується за фінансової підтримки Програми польської співпраці у сфері розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща, а також Офісу Координатора програм допомоги США в Європі та Євразії Державного департаменту США в рамках 10-го раунду програми #DevelopmentCooperationPartnershipProgram

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису