З сумом сповіщаємо - на війні загинув 53-річний КНИЖНИК Олександр Леонтійович, житель м.Тульчин

Дата: 10.06.2024 09:15

Солдат КНИЖНИК Олександр Леонтійович служив навідником кулеметного взводу з механізованого батальйону.

Був відданий військовій присязі на вірність Українському народу. Мужньо виконавши військовий обовʼязок, в бою за Україну, її свободу і незалежність, 07 червня 2024 року в районі н.п. Часів Яр, Бахмутського району, Донецької області, наш земляк загинув.

Олександр Леонтійович був прикладом справжнього чоловіка та патріота. Справжній товариш, надійний та вірний побратим, людина слова та честі.

В цю гірку мить схиляємо голову в глибокій скорботі та висловлюємо слова співчуття та підтримки родині, друзям, побратимам загиблого воїна.

Вічна слава і памʼять Герою, який тепер з Небес буде охороняти наш мир і спокій!