КНП "Тульчинська центральна районна лікарня"

Сайт КНП "Тульчинська центральна районна лікарня"  https://tulchincrl.itmed.org/

Головний лікар КНП "Тульчинська центральна районна лікарня" Галина Григорівна Роспутна.

Медична допомога здійснюється Тульчинською ЦРЛ

Цілодобових 162 ліжка, 6 ліжок інтенсивної терапії, 7 ліжок ВНЕМД.

Загальна кількість працюючих в КНП "Тульчинська ЦРЛ" Тульчинської міської ради 298 осіб.

У районній лікарні функціонують:

• неврологічне відділення

• педіатричне відділення
  • інфекційне відділення

• хірургічне відділення

• травматологічне відділення

• пологове відділення

• гінекологічне відділення
  • відділення анестезіології та реанімації

• відділення екстреної невідкладної медичної допомоги

• терапевтичне відділення
  • клініко-діагностична лабораторія

Наявність лікарських засобів

Контактні номери

Приймальня головного лікаря
04335-2-38-57

Відділення екстреної невідкладної медичної допомоги (цілодобово)
04335-2-24-43

АДРЕСА

Україна, 23600, Тульчин, Миколи Леонтовича, будинок 114, Вінницька обл.

ГРАФІК РОБОТИ

Поліклініка 8:30-15:30
Лікарня - ЦІЛОДОБОВО

E-MAIL tulchin_crl@ukr.net

Історія закладу

1 лютого 1889 р. згідно «Высочайше утвержденному штату сельской медицинской части» в м. Тульчині відкрилася лікарня на 15 ліжок, за рік в якій пролікувалось 134 хворих. Першим лікарем Тульчинської лікарні був призначений колежський радник Багоцький Леонтій Степанович. В Жабокричі, Печері та Кирнасівці відкрились приймальні відділення, в Журавлівській, Клебанській та Тростянецькій волостях – фельдшерські медичні пункти. Ввелись дві посади повивальних бабок в м.Тульчині та в с.Савинці. В 1898 році в містечку Шпиків за кошти цукрозаводчика Балашова побудована лікарня на 5 ліжок, завідуючим якої був лікар Костяковський Олександр Федорович.

На кінець 1900 р. в м. Тульчині налічувалось 21000 жителів, із них – біля 16000 євреїв, їх обслуговували 1 лікарня на 15 ліжок, 4 аптеки ( в Тульчині – 2, Шпикові – 1, Печері – 1), 1 лікар, 2 фельдшера, 1 повивальна бабка, 2 зубних лікаря. Крім того, лікарня на 10 ліжок, що утримувалась на кошти єврейської громади, в якій працювало 2 лікаря, 2 фельдшера, 1 повивальна бабка, 1 зубний лікар. Лікарня була в приміщенні нинішньої стоматологічної поліклініки.

Тульчинська лікарська дільниця на кінець 1905 р. в яку входили Холодівська, Журавлівська, Клебанська та частина Монастирської волості, обслуговувала 80 699 жителів з найбільшою віддаленістю від місця проживання лікаря 45 км.

За рахунок селянських громад утримувалось 5 фельдшерів ( в с.Холодівка, Журавлівка, Кирнасівка, Клебань та Шпиків). Лікарня в м.Тульчині була в найманому приміщенні з одним лікарем в штаті. Побудувалась нова лікарня в м. Тульчині ( колишній хірургічний корпус з амбулаторією і квартирою для лікаря (колишній старий терапевтичний корпус), кухня та пральня.

З 1913 р. лікарем в Тульчинській земській лікарні став працювати Балабан Олександр Михайлович. Йому допомагала акушерка Древінська, фельдшери Левіцький, Трачук та Плахотнюк.

В 1980р. закінчується будівництво і відкривається перша частина поліклініки. Завідуючою районною поліклінікою з 1977 р. до 1989р. працювала Вдовиченко Любов Данилівна.

У 1985 році розпочато будівництво другої частини районної поліклініки та пологового відділення, які   вводяться в дію в 1987 році.

8 травня 1995 року в житті району відбулась значна подія в м. Тульчині відкривається новозбудований 7-ми поверховий хірургічний корпус, в якому розмістились хірургічне, ортопедичне, гінекологічне, реанімаційне, ЛОР, офтальмологічне, реабілітаційне відділення та 5 операційних блоків.