Формування бюджету

План заходів з підготовки проекту бюджету

Розпорядження міського голови "Про складання проекту бюджету Тульчинської міської об‘єднаної територіальної громади за програмно-цільовим методом на 2019 рік та прогнозу бюджету на 2020-2021 роки"

Проект бюджету Тульчинської міської об"єднаної територіальної громади на 2019 рік

Рішення виконавчого комітету міської ради "Про схвалення проекту рішення міської ради «Про бюджет міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік»

Проект рішення "Про бюджет міської об"єднаної територіальної громади на 2019 рік"

Пояснювальна записка до проекту бюджету на 2019 рік

Інформація про хід виконання бюджету у 2018 році

Прогноз бюджету Тульчинської міської об"єднаної територіальної громади на 2020-2021 роки

Рішення виконавчого комітету міської ради "Про схвалення Прогнозу бюджету міської об’єднаної територіальної громади на 2020-2021 роки"

Прогноз бюджету Тульчинської міської ОТГ на 2020-2021 роки