Діяльність молодіжної ради

07 Грудня, 2021 р., 16:17
10 грудня 2021 року о 16.00 год відбудеться засідання Молодіжної ради Тульчинської міської територіальної громади, за адресою вул.М.Леонтовича, 1.
03 Листопада, 2021 р., 09:10
Молодіжна рада Тульчинської міської ТГ під час свого чергового засідання ухвалила рішення про необхідність добору молоді у свої ряди.
08 Жовтня, 2021 р., 08:20
5 жовтня відбулося засідання членів молодіжної ради, де розглянули звіт голови за час існування консультативно-дорадчого органу. Серед запрошених гостей Поваляєва Алла Анатоліївна – заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради та Граб Наталія Петрівна -  головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту.
30 Вересня, 2021 р., 12:24
5 жовтня 2021 року о 16.00 год відбудеться засідання Молодіжної ради Тульчинської міської територіальної громади, за адресою вул.М.Леонтовича, 1.
25 Травня, 2021 р., 14:56
22 травня у Вінницькому обласному молодіжному центрі "Квадрат" відбулись Установчі збори Молодіжного Конгресу Вінниччини – першого молодіжного консультативно-дорадчого органу при Голові обласної державної адміністрації, що об’єднав представників та представниць 23-х молодіжних рад, 11 ініціативних груп для створення молодіжних рад в територіальних громадах Вінниччини та 8 громадських організацій.
25 Травня, 2021 р., 12:26
21 травня представники Тульчинської молодіжної ради спільно із працівниками Тульчинської ювенальної поліції організували акцію: «Відповідальний пішохід».
21 Квітня, 2021 р., 12:28
Триває набір до складу Молодіжного Конгресу Вінниччини (далі – МКВ) – це консультативно-дорадчий орган при Вінницькій обласній державній адміністрації, метою якого є залучення молоді до розв’язання та реалізації державної молодіжної політики в Вінницькій області, об’єднання молодіжних рад громад, сприяння демократизації суспільства, розвитку молодіжного руху, врахування проблем і запитів молоді при розробленні та реалізації рішень і заходів Вінницької обласної державної адміністрації.
16 Квітня, 2021 р., 09:08
20 квітня 2021 року о 16.00 год відбудеться засідання Молодіжної ради Тульчинської міської територіальної громади, за адресою вул.М.Леонтовича, 1.
03 Лютого, 2021 р., 11:40
Протокол №3 засідання молодіжної ради Тульчинської міської територіальної громади
26 Січня, 2021 р., 16:50
28 січня 2021 року о 15.00 год відбудеться засідання Молодіжної ради Тульчинської міської територіальної громади, за адресою вул.М.Леонтовича, 1.