ПРОТИДІЯ НАСИЛЬСТВУ

10 Березня, 2023 р., 15:02
Насильство в сім'ї є однією з найбільш розповсюджених форм порушення прав людини. У більшості випадків протиправні дії проти когось із членів родини супроводжуються актами агресії, приниження та жорстокої поведінки. Як правило, найбільше страждають від сімейного насильства жінки та літи.
30 Січня, 2023 р., 16:15
Домашнє насильство під час війни – поширене явище, яке стає ще більш небезпечним, ніж у мирний час. Тож, якщо ви постраждали від домашнього насильства або стали свідком вчинення домашнього насильства – не мовчіть! Психологічне, фізичне, економічне та сексуальне - це форми, в яких може проявлятись домашнє насильство. Міністерство соціальної політики нагадує – в Україні за коротким телефонним номером 15-47 ЦІЛОДОБОВО та БЕЗКОШТОВНО діє «гаряча лінія» з протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству стосовно дітей.
25 Листопада, 2022 р., 12:05
Рішенням 11 позачергової сесії Тульчинської міської ради 8 скликання №718 від 20.05.2021 року на території громади було створено відділення-притулок для осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статті.
03 Липня, 2020 р., 11:04
Ізоляція та карантин важливі для того, щоб стримати поширення коронавірусної хвороби (COVID-19). Цей період також носить і певні загрози, і особливо він стосується посилення сплеску домашнього насильства. Перехід на дистанційний графік роботи та навчання, тимчасове безробіття, позбавлення права покидати житлові приміщення без нагальної потреби, залишили потенційних жертв домашнього насильства наодинці з кривдником.