Актуальні інвестиційні проєкти для потенційних інвесторів

Створення індустріального парку

11,5 млн грн

Термінреалізації

36 місяців

Суть проєкту

У с. Суворовське планується облаштування промислової зони площею 15 га. Територія індустріального парку буде підключена до усіх необхідних інженерних мереж, що дасть можливість майбутнім орендарям в найкоротші терміни запустити виробничі процеси.

Капітальний ремонт та утеплення школи

7,5 млн грн

8 місяців

Суть проєкту

Реконструкція фасаду, утеплення та капітальний ремонт покрівлі загальноосвітньої школи I-III ступенів №1 у м. Тульчин. Запровадження енерго- та ресурсоощадних технологій на об’єкті дасть можливість щорічно зберегти кошти бюджету Громади у обсязі 100 тис. грн.

Ревіталізація парку «Ля Рош»

13 млн грн

Суть проєкту

Відновлення пам’ятки садово-паркового мистецтва, що є частиною ансамблю палацу Потоцьких у м. Тульчин. Парк був закладений наприкінці 18 століття на території площею 10 га. «Ля Рош» мав 7 штучних озер та 8 штучних островів, фонтани, скульптури й різноманітні насадження. Наразі, триває процес реконструкції палацу Потоцьких, але поза увагою залишається парк. Реалізація проєкту стане поштовхом для розвитку культури, туризму та збільшить інвестиційну привабливість ОТГ.

Створення Тульчинського регіонального кластеру з управління відходами

11 млн грн

Суть проєкту

Будівництво комплексу по сортуванню побутових відходів у м. Тульчин. Проєкт спрямований на впровадження системи роздільного збору ТПВ, появу пунктів збору та пересувних заготівельних пунктів вторинної сировини від населення, закупівлю спецтехніки для вивезення і складування ТПВ. Реалізація проєкту  покращить екологічну ситуацію на території п’яти громад.

Реконструкція очисних споруд господарсько-побутових стоків КП «Тульчинводоканал»

16 млн грн

12 місяців

Суть проєкту

Реалізація проєкту спрямована на вирішення проблеми очищення господарсько-побутових каналізаційних стоків, так як існуючі очисні споруди не забезпечують очистку в необхідній кількості та якості.Проєктом передбачено будівництво трьох блоків очисних споруд побутових стоків продуктивністю від 1400 до 2700  м3/добу та один від 2700 до 6000 м3/добу, реконструкція відвідного напірного  колектору очищених стічних вод та камер переключення колекторів. Передбачаються заходи щодо реконструкції будівель і споруд, які не викликають заміну основних будівельних конструкцій або зміну їх міцності.

Ревіталізація палацо-паркового комплексу графа Шереметьєва у селі Тиманівка

10 млн грн

Суть проєкту

Тиманівському палацу більш як 200 років, у ньому колись жив граф Шереметьєв. Про панську велич нині тут нагадують лише колони, залишки графського герба та ліпнина. Наразі за маєтком доглядають місцеві волонтери. Своїми силами ремонтують маєток, аби його не зруйнували вітер і дощ. Навколо палацу ще є 27 га парку. До Тиманівки часто приїжджають туристи, адже окрім палацу  там діють три музеї і жителі частують традиційною стравою - кашею по-тиманівськи (засипана капуста).

Якщо, Ви зацікавились одним з інвестиційних проєктів, або Вам необхідна більш детальна інформація  для прийняття рішення, будь ласка, звертайтесь за адресою: вул. Миколи Леонтовича, 1, м. Тульчин, Вінницька область. Професійний супровід інвесторів у Громаді здійснює начальник відділу економіки, стратегічного планування та інвестиційного розвитку виконкому Тульчинської міської ради.