02 Липня, 2024 р., 15:23
Повідомлення Комунального некомерційного підприємства «Тульчинський обласний спеціалізований будинок дитини для дітей з ураженням центральної нервової системи та порушенням психіки Вінницької обласної ради». Про клопотання щодо отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря.
28 Червня, 2024 р., 21:23
Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.
28 Червня, 2024 р., 12:00
02 липня 2024 року о 10-00 годині у сесійній залі будинку рад у м. Тульчин, вул. Миколи Леонтовича,1 (у випадку повітряної тривоги у Пункті Незламності за адресою: м.Тульчин, вул.Миколи Леонтовича,112) відбудеться 66 сесія Тульчинської міської ради 8 скликання!!!
17 Червня, 2024 р., 09:39
28 червня 2024 року о 10-00 годині у сесійній залі будинку рад у м. Тульчин, вул. Миколи Леонтовича,1 (у випадку повітряної тривоги у Пункті Незламності за адресою: м.Тульчин, вул.Миколи Леонтовича,112) відбудеться 66 сесія Тульчинської міської ради 8 скликання!!!
17 Червня, 2024 р., 09:36
18 червня 2024 року о 10-00 годині у сесійній залі будинку рад у м. Тульчин, вул. Миколи Леонтовича,1 (у випадку повітряної тривоги у Пункті Незламності за адресою: м.Тульчин, вул.Миколи Леонтовича,112) відбудеться 65 (позачергова) сесія Тульчинської міської ради 8 скликання!!!
10 Червня, 2024 р., 19:13
Товариство з обмеженою відповідальністю «Газорозподільні мережі України», ідентифікаційний кодЄДРПОУ: 44907200, юридична адреса: 04116, м. Київ, вул. Шолуденка, 1.
07 Червня, 2024 р., 10:40
Про проведення громадських слухань з обговорення проєктів рішень Тульчинської міської ради про пониження ступеню закладів загальної середньої освіти Тульчинської міської ради та їх перейменування
31 Травня, 2024 р., 16:19
Про проведення громадських слухань  з обговорення проєктів рішень Тульчинської міської ради про пониження ступеню закладів загальної середньої освіти Тульчинської міської ради та їх перейменування
17 Травня, 2024 р., 15:13
Управління соціального захисту населення Тульчинської міської ради оголошує пошук працівника на заміщення вакантної посади головного спеціаліста-бухгалтера: Кваліфікаційні вимоги до кандидата: 1. Освіта відповідного спрямування, не нижче ступеня бакалавра; 2. Громадянство України; 3. Вільне володіння державною мовою, вміння нею спілкуватися та вести діловодство; 4. Знання законодавства з питань функціональних обов’язків за посадою; 5. Володіння комп’ютерною технікою та основними програмами.   Особи, які бажають працювати головним спеціалістом-бухгалтером управління соціального захисту населення Тульчинської міської ради, подають такі документи: 1. Заяву про прийняття на роботу; 2. Заповнену особову картку (форма П-2) з відповідними додатками; 3. Дві фотокартки розміром 4 х 6 см; 4. Копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня; 5. Копію документа, який посвідчує особу; 6. Копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних); Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня (характеристики, рекомендації,тощо).
13 Травня, 2024 р., 09:44
15 травня 2024 року о 10-00 годині у сесійній залі будинку рад у м. Тульчин, вул. Миколи Леонтовича,1 (у випадку повітряної тривоги у Пункті Незламності за адресою: м.Тульчин, вул.Миколи Леонтовича,112) відбудеться 64 (позачергова) сесія Тульчинської міської ради 8 скликання!!!