Затверджено нові тарифи на послуги поводження з твердими побутовими відходами, що надаються комунальним підприємством

Дата: 21.10.2022 21:13

Фото без опису19 жовтня 2022 року на засіданні виконавчого комітету Тульчинської міської ради затверджено зміни тарифів на послуги поводження з твердими побутовими відходами.

До цього часу на підприємстві діють тарифи затверджені Рішенням 62 сесії Тульчинської міської ради 6 скликання №2025 від 21 квітня 2015 р., які на даний час забезпечують покриття витрат по поводженню з ТПВ лише на 32%.

За підсумками роботи 2021р. КП «Тульчинкомунсервіс» отримує значні збитки по поводженню з ТПВ. Так як протягом останніх семи років неодноразово піднімалися ціни на:

• Паливно-мастильні матеріали на 293,18%, з 18,33 грн./л до 53,74грн./л. без ПДВ;
  • Зріс рівень мінімальної заробітної плати на 533,66%, з 1218,00грн. до 6500,00грн.;
  • Збільшилась сума екологічного податку на 477,71% за 1т;
  • Збільшилися витрати на захоронення;
  • Збільшилися суми амортизаційних відрахувань на автотранспортні засоби (було придбано нові автомобілі);
  • Збільшилася вартість послуг від сторонніх організацій;
  • Зросла вартість запасних частин, для ремонту автомобілів.

Розрахунки проведені згідно чинного законодавства, відповідних цін та враховуючи всі фактори, але так як підняття буде значним, на 312%, керівництво підприємства прийняло рішення не нараховувати прибуток на плановий тариф.

Тому для безперебійної роботи підприємства та надання якісних послуг затверджено такі види тарифів на поводження з твердими побутовими відходами:

• Для фізичних осіб Тульчинської ТГ (багатоповерхові будинки та приватний сектор з усіма видами благоустрою),  33,88 грн. з 1 людини в місяць;
  • Для бюджетних і госпрозрахункових юридичних осіб, яким буде надаватися послуга нашим підприємством 144,23 грн./м.куб.;
  • Для фізичних, бюджетних і госпрозрахункових юридичних осіб, які самостійно будуть вивозити ТПВ  на полігон для складування ТПВ, 81,35 грн/м.куб.

Нові тарифи вводяться в дію з 1 листопада 2022 року.