Дата: 19.03.2018 09:24

12 березня 2018 року відбулось засідання секторальної платформи Асоціації ОТГ «Місцевий економічний розвиток та інвестиції», на якому були розглянуті  актуальні питання  просторового розвитку ОТГ та нормативно-правові акти  щодо державної підтримки розвитку сільських територій.

Перелік нормативно-правових актів щодо державної підтримки галузі тваринництва, розвитку фермерських господарств, виноградарства, садівництва і хмелярства та  часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва.

Порядок використання  коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств надасть можливість підтримати  фермерські господарства та їх виробничі і переробні потужності. Для сільськогосподарських товаровиробників  в 2018 році збільшено ( до 25 відсотків)  розмір часткової компенсації   вартості техніки та обладнання вітчизняного виробництва, придбаних з 1 січня 2018 року.  Державна підтримка галузі виноградарства та садівництва  дозволить збільшити площі виноградників і плодово-ягідних насаджень  та створити  додаткові потужності зі зберігання вирощених фруктів та ягід, що, в свою чергу, надасть поштовх для нарощування експортних можливостей вітчизняних виробників.

До Вашої уваги вищезгаданий Перелік нормативно-правових актів:

а) Постанова КМУ  від 07 лютого 2018 р. № 86

Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва

б) Постанова КМУ від 07 лютого 2018 р. № 104

Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку виноградарства, садівництва і хмелярства

в) Постанова КМУ від 07 лютого 2018 р. № 106

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств

г) Постанова КМУ від 07 лютого 2018 р. № 107

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва

Також надаємо Вам для ознайомлення презентацію Криштоп Тетяни  Володимирівни, заступниці  директора ДП "УКРНДПІЦИВІЛЬБУД" з наукової роботи та регіонального  планування щодо актуальних питань  просторового розвитку. В презентації Ви отримаєте корисну інформацію щодо покрокового  Плану  організації розроблення містобудівної документації  в об’єднаних територіальних громадах, ознайомитесь зі Схемами просторової реалізації Стратегій розвитку громад, новими проектними та технологічними рішеннями для ОТГ. Презентація  додається: Презентація.

З питань, що вище зазначені, просимо звертатись до модератора секторальної платформи «Місцевий економічний розвиток та інвестиції» Анжеліки Близнюк, контактний телефон 050-91-55-900.