22 січня ми відзначаємо державне свято — День Соборності України

Дата: 22.01.2024 08:08

22 січня Україна святкує День Соборності – у 1919 році, було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки (УНР) та Західно-Української Народної Республіки (ЗУНР).

Йшли роки, змінювалися політичні режими, але незмінними залишалися воля, сила духу, споконвічне бажання жити в мирі, бути господарями у власному домі, на своїй землі, прагнення творити добро та будувати сильну державу разом,  всією нашою великою українською громадою.

Тисячі наших захисників на воюють за те, щоб Україна була вільною і незалежною, вони продовжують героїчні здобутки наших предків і є гордістю для нас та наших нащадків.

Не зважаючи на всі труднощі, які випали на долю нашої країни, лише в єдності наших спільних дій та соборності душ вдасться досягти величної мети – перемоги над ворогом, побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної, істинно незалежної європейської держави, якою пишатимуться нащадки.

Зичимо всім нам на цьому шляху здоров'я і злагоди, сил та натхнення, успіхів, перемоги та миру.

Зустріньмо свято Соборності з вірою в щасливе і мирне майбутнє нашої держави. Нехай любов до рідного краю згуртовує нас в ім'я процвітання демократичної і могутньої України.

Слава Україні!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)