Шановні жителі Тульчинської об’єднаної територіальної громади! Вітаю Вас зі святом Державного Прапора України!

Дата: 23.08.2019 08:47

У повазі до національних символів, до числа яких належить і Державний прапор, проявляються громадянська самосвідомість, вміння і готовність об’єднати сили і подолати будь-які перешкоди, вирішити завдання будь-якої складності. Нехай наша згуртованість спільна праця на благо громади та кожного її громадянина стане запорукою економічного зростання та духовно-культурного збагачення нашої Держави! Символічно, що напередодні Дня Незалежності ми відзначаємо День Державного Прапора України. Благородні синій і жовтий кольори неба і пшениці символізують велику працю наших людей від сходу до заходу України, з півночі до півдня!

Бажаю міцного здоров ’я, великого родинного щастя, взаєморозуміння, злагоди, миру, та благополуччя вам і вашим близьким!

Зі святом Вас!

З повагою, міський голова                                                 Валерій Весняний