1 жовтня - День працівників освіти

Дата: 01.10.2023 08:12

Шановні працівники освіти! Наше суспільство довірило Вам свій найцінніший скарб – дітей та молодь. У ваших руках і доля кожної особистості, і доля держави. Від Вашої праці у значній мірі залежить не лише рівень освіченості нашого суспільства, але й те, які духовні та культурні цінності будуть успадковані майбутніми поколіннями.

Ви сумлінно виконуєте свій професійний обов’язок, ведете не лише у світ знань нашу, а й формуєте особистість, закладаєте у юні душі моральні принципи громадянина й патріота, вчите пізнавати нове і пам’ятати про те, якого ми роду.

Від імені апарату міської ради, виконавчого комітету, депутатського корпусу та від себе особисто  бажаю вам і вашим сім’ям міцного здоров’я, щастя, успіхів та мирного неба. І нехай усвідомлення високого професійного покликання додасть Вам сили і натхнення у Вашій праці. Низький уклін Вам!

З повагою, міський голова                                      Валерій Весняний