Вітаємо команду СК «Гепард» з перемогою у Відкритому Чемпіонаті Вінницької області з ММА

Дата: 22.02.2018 11:20

10 лютого 2018 року у м.Вінниці відбувся Відкритий Чемпіонат Вінницької області з ММА.

У змаганнях взяли участь близько 150 учасників віком від 10 років та старше, які представляли такі клуби та регіони:

- Житомирська область

- Черкаська область

- Ск "Січ" м.Вінниця

- Ск "Козак" м.Погребище

- Ск "Цербер" м.Ямпіль

- Ск "Барс" м.Бар

- Ск "Боець" м.Хмільник

- Ск "Гепард" м.Тульчин

- Ск "Гуни" м.Кам’янець-Подільський

- Ск "Дамаск" м.Хмельницький.

Протягом дня на двох килимах спортивного клубу "Ратібор" відбувалися напружені поєдинки у всіх вікових та вагових категоріях.

СК "Гепард"  на Чемпіонаті представило  27 спортсменів, які зуміли здобути: 9 золотих, 6 срібних та 3 бронзові нагороди.

У загально - командному заліку СК "Гепард" зайняв 1 командне місце.

Вже другий рік поспіль наша команда стає Чемпіоном Вінницької області зі змішаних єдиноборств ММА.

2 місце за СК "Січ" м.Вінниця

3.місце СК "Боець" м.Хмільник

За результатами Чемпіонату було сформовано збірну Вінницької області для участі у Чемпіонаті України з даного виду єдиноборств, до якої потрапила більша частина вихованців даного клубу.

Тульчинська міська рада, керівництво та тренери клубу вітають команду СК "Гепард" з перемогою.