«Б.У.М. – Бажай. Удосконалюй. Мотивуй» запрошує на Саміт проактивних

Дата: 21.03.2018 11:45

Міністерство молоді та спорту України та Українська Академія Лідерства у партнерстві з Міністерством освіти і науки України, Київською обласною державною адміністрацією та за підтримки програми USAID "Децентралізація приносить кращі результати та ефективність"(DOBRE) організовують Саміт проактивних «Б.У.М. – Бажай. Удосконалюй. Мотивуй».

Подія відбуватиметься 2 – 4 травня 2018 року в Пущі-Водиці, на базі міжнародного дитячого центру «Артек».

Учасниками Саміту будуть близько 800 молодих людей віком від 15 до 18 років зі всіх куточків України.

Програма заходу поєднує в собі три блоки: «Бажай», «Удосконалюй», «Мотивуй», під час яких на молодь чекають лекції та воркшопи від провідних експертів України з освіти, бізнесу, маркетингу, громадської діяльності тощо. Саміт надасть можливість учасникам не тільки здобути нові знання, але й завести знайомства з ініціативною молоддю з інших міст та сіл і разом творити зміни як на локальному, так і на національному рівнях.

Для підтримки ефективного зв’язку з учасниками та між ними ми створимо онлайн-спільноту, де відбуватиметься комунікація перед, під час та після заходу.

Охочі мають заповнити анкету до 15 квітня 2018 року: https://goo.gl/forms/CQlIRAQz6vuTcZgb2

Інформацію про учасників, які пройшли відбір, буде повідомлено 18 квітня 2018 року.