Відповідно до розпоряджень міського голови члени робочої групи здійснили рейди - 10.02.2018 року та 20.02.2018 року у заклади з подовженим режимом роботи

Дата: 22.02.2018 11:51

Відповідно до розпоряджень міського голови від 06.02.2018 року №02-06-12, від 20.02.2018 року №02-06-19 «Про проведення рейду з вивчення стану дотримання режиму роботи, громадського порядку та обмеження щодо продажу алкогольних, слабоалкогольних напоїв неповнолітнім в закладах з подовженим режимом роботи на території Тульчинської міської ради», члени робочої групи здійснили рейди - 10.02.2018 року та 20.02.2018 року у заклади з подовженим режимом роботи:

• Товариство з обмеженою відповідальністю «АТБ-МАРКЕТ»
  • Арт-кафе «Пікасо»
  • Ретро нічний клуб «Русь»
  • Кафе «у Маріка»
  • Українська національна лотерея
  • Онлайн-інтернет центр
  • Спорт лото
  • «Магазин і ще»

Під час засідання виконавчого комітету 21.02.2018 року, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Поваляєва А.А. поінформувала присутніх про здійснені рейди у вищезазначені заклади.