Інформація щодо запровадження відшкодування вартості лікарських засобів по державній програмі "Доступні ліки"

Дата: 07.04.2017 11:52

Адміністрація КУ «Тульчинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» згідно розпорядження Вінницької ОДА № 219 від 28.03.2017р. «Про підготовчі заходи щодо запровадження механізму відшкодування вартості лікарських засобів під час амбулаторного лікування осіб, що страждають на серцево-судинні захворювання, бронхіальну астму на цукровий діабет II типу» надає інформацію, що на виконання постанов Кабміну України від 09.11.2016р. № 862 «Про запровадження відшкодування вартості лікарських засобів»:

1. В закладах Центру створено електронний реєстр хворих, що страждають на серцево-судинні захворювання, бронхіальну астму на цукровий діабет II гину;

2. В амбулаторіях ЗПСМ, ФАП та ФП створено інформаційні куточки з роз’ясненнями процедури виписки рецептів та вказанням маршруту пацієнта:

3.  Заключено договори з аптечними закладами про відшкодування витрат, які понесені з відпуском лікарських засобів, вартість яких повністю чи часткового відшкодовується;

4. В заходах по реімбурсаціїї лікарських засобів приймають участь слідуючі аптечні заклади:

• Тульчинська ЦРА №90, м. Тульчин, вул. Миколи Леонтовича, 58
  •  Аптека №1, м. Тульчин, вул. Миколи Леонтовича, 96
  •  Аптека №2, смт. Кирнасівка, вул.Спортивна 2-А
  •  Аптека №3, м.Тульчин, вул. Спартака 2
  •  Аптека на Леонтовича, м. Тульчин, вул. Миколи Леонтовича, 174
  •  Аптека "Моноліт", м. Тульчин, вул. Миколи Леонтовича, 114
  •  Аптека "Конекс" № 63, м. Тульчин, вул. Миколи Леонтовича, 96а
  •  Аптека "Конекс" № 85, м. Тульчин, вул. Миколи Леонтовича, 37
  •  Аптека "Конекс" № 87, м. Тульчин, вул. Миколи Леонтовича, 49
  •  Аптека, м. Тульчин, вул. Миколи Леонтовича, 31
  • Аптека «Довголіття», м. Тульчин, вул. Миколи Леонтовича, 108/3
  1. З 05.04.17р. лікарями загальної практики сімейної медицини розпочато виписку рецептурних бланків Ф-1 відповідно до Реєстру лікарських засобів, вартість яких підлягає відшкодуванню.

Головний лікар РЦПМСД                                                  В. О. Нечипорук