Вище професійне училище №41 м.Тульчина «Лідер професійно-технічної освіти України»

Дата: 23.03.2017 12:26

За підтримки Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України 16-18 березня у Київському Палаці дітей та юнацтва відбулася Восьма Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та П’ята Міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu».

Заклади професійно-технічної освіти Вінниччини традиційно брали участь у виставці та презентували громадськості, педагогам, науковцям, органам державної влади і управління широкий спектр власних творчих здобутків.

За рішенням оргкомітету Вище професійне училище №41 м.Тульчина нагороджено Гран-Прі конкурсу та званням «Лідер професійно-технічної освіти України»

Золотою медаллю та дипломом нагороджені:

- ДПТНЗ «Вінницьке міжрегіональне вище професійне училище»

- ДПТНЗ «Козятинське міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту»

- Вище художнє професійно-технічне училище № 5.

- ДПТНЗ «Вінницьке вище професійне училище сфери послуг»

- Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 26 Вінницької міської ради

- Вінницький торговельно-економічний коледж Київського національного торговельно-економічного університету

Срібною медаллю та дипломом нагороджені:

- ДНЗ «Професійний ліцей сфери послуг м. Хмільник»

- Теплицький професійний аграрний ліцей

- Навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія № 30 ім. Тараса Шевченка Вінницької міської ради

- Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Вінницькій області

Бронзовою медаллю та дипломом нагороджений:

- ДНЗ "Браїлівський професійний ліцей"

За плідну працю та активну організаторську діяльність із модернізації національної системи освіти нагороджено почесною грамотою: заступника голови – директора Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації Ігоря Івасюка, директора Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти Володимира Бадюка, началька управління професійної освіти, інноватики та науки Валерія Бачинського та директора Вінницького міжрегіонального вищого професійного училища Олександра Дмитрика.