Разом до успіху!

Дата: 17.11.2017 08:34

У листопаді місяці 2017 року відбулася зустріч  представників місцевої влади -  міського голови Валерія Весняного, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Алли Поваляєвої, секретаря міської ради Оксани Трач з переможцями Міжнародного турніру до Дня міста Тульчина - вихованцями Тульчинської районної дитячої громадської організації «Спортивний клуб Гепард» : Ковалем Владиславом (чемпіон Європи з універсального бою 2017 року), Харченком Костянтином (чемпіон України 2017 року з фрі – файту), Очеретним Ростиславом (чемпіон України з ММА 2017 року).

Переможців було відзначено грошовими винагородами та сувенірною атрибутикою міста.

Учасникам  спортивних змагань Валерій Весняний побажав не зупинятись на досягнутому і підтверджувати високий спортивний професіоналізм у змаганнях, що будуть попереду.

Тульчинська міська рада