Інформація про проведення конкурсу з продажу об’єкту комунальної власності територіальної громади м. Тульчина

Дата: 20.07.2017 12:57

Об’єкт продажу:  Громадський будинок, будівля гуртожитку, загальною площею 1660,7кв.м;

Адреса: 23600, Вінницька обл., м. Тульчин, вул. Миколи Леонтовича, 55з;

Призначення об’єкта: громадський будинок;

Опис об’єкта:               загальна площа 1660,7кв.м;

будівля гуртожитку літ. Е з вхідними майданчиками літ. е, літ. е1;

не експлуатується, потребує капітального ремонту.

Початкова ціна продажу без урахування ПДВ 705797 грн.  (сімсот п’ять тисяч сімсот дев’яносто сім гривень 00 коп.).

Умови продажу об’єкту :

Покупець зобов’язаний погодитись з умовами продажу

1.Конкурс проводиться в 2 етапи, продаж об’єкту здійснюється покупцю, який запропонував найвищу ціну.

2.Право володіння, користування  і розпорядження  об’єктом переходить до покупця після сплати повної вартості об’єкту.

3. Договір купівлі-продажу між покупцем та продавцем укладається не пізніш як у місячний термін з дня затвердження сесією результатів проведеного конкурсу.

4.Кошти за об’єкт вносяться  шляхом безготівкового розрахунку.

5.Утримання об’єкту в належному технічному та санітарному стані.

6.Забезпечення упорядкування прилеглої до об’єкту території.

7.Здійснення заходів захисту  навколишнього природного середовища дотримання екологічних  норм експлуатації  об ‘єкту.

8.Питання землекористування  Покупець вирішує самостійно в порядку згідно чинного законодавства.

Фізична чи юридична особа, для реєстрації як учасник конкурсу повинна надати:

• заяву на участь у конкурсі яка повинна містити відомості  про покупця, назву і місцезнаходження об’єкта продажу,  запропоновану покупцем ціну придбання майна, зобов’язання щодо  виконання фіксованих умов конкурсу , додаткові зобов’язання  щодо подальшої експлуатації майна;
  • документ, що посвідчує фізичну особу, або довіреність на представника фізичної особи;
  • документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи;
  • нотаріально посвідчені копії установчих документів (для юридичних осіб);
  • номери рахунків у банківських  установах,  з  яких здійснюватимуться розрахунки за придбаний об'єкт;
  • декларацію про доходи за 2016 рік  (для покупців фізичних осіб).

Конкурс буде проведено 15 серпня 2017 року  о 14:00 годині за адресою: Вінницька область, м. Тульчин, вул. Миколи Леонтовича, 1 кім. 103.

Заяви на участь в конкурсі приймаються протягом 20 календарних днів з дня опублікування оголошення, по 9  серпня 2017 року.

Останній термін прийняття заяв та документів на участь в конкурсі  - 16.00 год.  9 серпня  2017 року.

Ознайомитись з об’єктом продажу можна за місцем розташування.

Довідкова інформація з проведення конкурсу: Тульчинська міська рада , Вінницька область,       м. Тульчин пров. Миколи Леонтовича , 1  тел./факс (04335) 2-22-40 з  08:00 до 17:00.