СВІТ СПОРТУ ТА КРАСИ

Дата: 15.12.2017 13:19

«СВІТ СПОРТУ ТА КРАСИ» -  під такою назвою у виставковій залі Тульчинського краєзнавчого музею відкрито виставку спортивних досягнень спортивного клубу « Гепард» Тульчинського району.

Кубки,  медалі,дипломи, грамоти та інші нагороди – неначе пульс цього активного спортивного  гурту. На фото - вольові, мужні обличчя хлопців та дівчат. Та ми розуміємо, що за кожною медаллю чи грамотою наполеглива праця спортсмена.

10 років на спортивній арені діє клуб « Гепард», який налічує у своєму складі понад 100 учасників.  Незмінним керівником клубу « Гепард» є Соляр Володимир Володимирович.

Запрошуємо всіх жителів та гостей міста долучитися до спорту та краси, відвідавши виставку в музеї.