V Міжнародний інвестиційний форум "Вінниччина - бізнес в центрі України"

Дата: 07.08.2017 14:15

Фото без описуВінницька обласна державна адміністрація запрошує прийняти участь у V Міжнародному інвестиційному форумі «Вінниччина – бізнес в центрі України». Форум відбудеться 8 вересня 2017 року об 11.00 за адресою: м. Вінниця, вул. Соборна, 34, готель «Франція».

Метою заходу є активізація економічної співпраці, презентація інвестиційного, економічного, агропромислового та туристичного потенціалу Вінницької області, а також встановлення нових партнерських контактів та налагодження взаємовигідного співробітництва.

Учасники форуму: представники дипломатичного корпусу іноземних держав, інвестиційні компанії, венчурні фонди, представники бізнесу та спеціалізовані ЗМІ.

На Форумі будуть діяти наступні панельні дискусії:
• Сьвєнтокшиське воєводство, Республіка Польша та Вінниччина, Україна – горизонти можливостей
• Формування туристичного іміджу Вінниччини як чинника конкурентоспроможності регіону
• VinКреатив: перспективи економічного розвитку

Для участі у форумі потрібно зареєструватися, заповнивши реєстраційну форму https://goo.gl/forms/SSq8eTZSHD7JDp7f2 до 1 вересня 2017 року.