ПОВІДОМЛЕННЯ Тульчинського ДП КП «Вінницяоблводоканал»

Дата: 16.08.2017 15:29

Відповідно до статті 7 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, затвердженого постановою КМУ від 01.06.2011 року №869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», у зв'язку із зростанням вартості складових тарифу затвердженого рішенням 64 сесії Тульчинської міської ради 6 скликання від 10 липня 2015 року № 1568 (а саме: вартість електроенергії 2 ,07 грн. за 1 кВт/год., що на 48 % більше, ніж в діючому тарифі, де вартість 1 кВ/год становила 1,40 коп.; рівень мінімальної заробітної плати зріс до 3200 грн., що в 2,6 рази перевищує мінімальну заробітну плату 1218 грн., яка передбачена діючим тарифом, податки закладені в тариф (екологічний податок, плата за землю, податок за користування надрами та збір за використання поверхневих вод) в сумі 200 тис. грн., за 1 півріччя 2017 року нараховано 198,7 тис. грн., що в два рази більше передбаченого)

повідомляємо всіх споживачів міста

про зміну (коригування) економічно обгрунтованого тарифу з
централізованого водопостачання та водовідведення згідно рішення
виконавчого комітету Тульчинської міської ради від 16.08.2017р. №90 «Про
коригування тарифів на послуги з централізованого водопостачання та
водовідведення, що надаються Тульчинським ДП КП
«Вінницяоблводоканал»:

тариф для населення, бюджетних установ та інших споживачів:

централізоване водопостачання - 12,42 грн. за 1 куб.м (з ПДВ);

централізоване водовідведення - 11,28 грн. за 1куб.м (з ПДВ).

Тариф вступає в дію з 01 вересня 2017 року.

Для споживачів, які користуються послугами субсидії, підвищення тарифу значно не вплине на збільшення плати за послуги з централізованого водопостачання та водовідведення.

Для отримання більш детальної інформації просимо споживачів міста

звертатись за телефоном:(04335) 2-49-36