До уваги жителів об’єднаної територіальної громади!

Дата: 30.03.2018 09:06

Виконавчий комітет Тульчинської міської ради інформує, що на виконання  Закону України "Про благоустрій населених пунктів", відповідно до розпорядження  КМУ від 31 березня 2010 року №777р "Деякі питання проведення щорічної акції "За чисте довкілля", розпорядження голови Вінницької ОДА від 21.02.2018 р. №142 ,рішення виконавчого комітету Тульчинської міської ради від 21.03.2018 р. №44 на території Тульчинської міської об’єднаної територіальної громади, оголошується щорічна акція "За чисте довкілля" та  буде проведено  низку заходів:

• 5 квітня ("Чистий четвер" до Великодня) санітарний день по очистці територій громади;
  • 21 квітня "День довкілля" (прибирання територій та висадка зелених насаджень).

Керівникам установ, організацій, підприємств всіх форм власності, власникам житлових будинків, нежитлових приміщень і тимчасових споруд взяти активну участь у проведенні заходів, організувати виконання робіт в межах прилеглих територій:
– з приведення в належний санітарний та естетичний стан прибудинкових територій, дитячих, спортивних майданчиків, під’їзних шляхів та зелених зон на прилеглих територіях, територіях шкіл та дитячих садків;
-з приведення в належний санітарний та естетичний стан парку, скверів;
-з проведення озеленення, благоустрою прилеглих територій до підприємств, установ та організацій.

Хід виконання та результати  акції будуть висвітлюватися в засобах масової інформації та на сайті міської ради.