Тульчинські спортсмени взяли участь в традиційному турнірі з футболу в м.Гайсин

Дата: 02.04.2018 09:19

Ф  У  Т  Б  О  Л

28 березня 2018 року в м.Гайсин пройшов традиційний турнір з футболу присвячений пам’яті тренера Гайсинської  ДЮСШ Крутікова В.А., серед юнаків 2001 – 2002р.н.  В турнірі прийняли участь команди: ДЮСШ Гайсин, ДЮСШ Тульчин ( тренери Квасневський С.С. , Мазур І.І. ), ДЮСШ «Нива - Прем’єр» м. Вінниця, ДЮСШ Липовець.

Команди грали по колу кожна з кожною.

Результати турніру такі:

• 1м. ДЮСШ  «Нива – Прем’єр»   м. Вінниця,
  • 2м. ДЮСШ Гайсин,
  • 3м. ДЮСШ Тульчин,
  • 4м. ДЮСШ Липовець.

Кращим нападником турніру було визнано вихованця Тульчинської ДЮСШ – Поперечного Дмитра, який був нагороджений цінним подарунком від організаторів турніру.

Турнір проходив на вулиці і був використаний як  етап підготовки збірної команди ДЮСШ  ( юнаки 2001 – 2002р.н.) до старту 2 кола Чемпіонату Вінницької області з футболу серед ДЮСШ (ДЮФЛ), що розпочнеться 15 квітня 2018року грою на виїзді з командою ДЮСШ м. Томашпіль.

Побажаємо нашим юним футболістам вдалого старту в 2 колі чемпіонату області та потраплянню до фінальної частини.