04.05.2018 року  в  залі  засідань  міжшкільного  навчально-виробничого комбінату  відбулася  нарада  керівників загальноосвітніх навчальних закладів Тульчинської громади

Дата: 08.05.2018 08:21

Освітнє зібрання розпочав начальник відділу освіти, молоді та спорту Тульчинської міської ради Митрицан М.М., який ознайомив присутніх з планом роботи наради, зупинився на питанні організації заходів у закладах освіти до Дня пам'яті та примирення, Дня Перемоги.

Очільник відділу зосередив увагу присутніх на організації літнього оздоровлення школярів.

Про завершення навчального року, виставлення річних оцінок, проведення ДПА у 2017-2018 навчальному році, обговоренні проекту Закону України «Про повну загальну середню освіту» у ЗЗСО виступила заступник начальника відділу освіти Кошелап С.В.

Про організацію матеріально-технічного забезпечення НУШ та проведення ЗНО у 2017-2018 навчальному році ознайомила провідний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Граб Н.П.