Дата: 15.05.2018 10:07

9 травня 2018 року в спортивному комплексі Тульчинської ДЮСШ  проводився обласний турнір з вільної боротьби до Дня Перемоги у Другій світовій війні над німецько-фашистськими загарбниками серед юнаків 2004-2005; 2006-2008; 2009-2010 р.н..

Серед запрошених збірних команд області мали можливість прийняти участь збірні команди: м.Тростянець, с.Ободівка (Тростянецького району), смт.Кирнасівка та м.Тульчин.

Загальна кількість учасників - 57 борців.

Незважаючи на невелику кількість учасників змагання пройшли цікаво в конкурентній принциповій боротьбі в кожній ваговій категорії.

Чемпіони та призери змагань були нагородженні медалями та грамотами відповідних ступенів від дирекції Тульчинської ДЮСШ.

На урочистому відкритті змагань до всіх присутніх в залі звернувся начальник відділу освіти, молоді і спорту Тульчинської міської ради Митрицан М.М.

Привітав учасників змагань заступник начальника відділу освіти, молоді та спорту Тульчинської РДА Чепернатий С.В.

Побажав перемоги на борцівському килимі та в житті директор Тульчинської ДЮСШ Чорній А.І.

Вихованці Тульчинської ДЮСШ вибороли 8 золотих, 10 срібних, 3 бронзових медалей.

I місця посіли – Гуцол Віталій,Ткачук Арсеній, Бойчук Олександр, Бойчук Іван, Полупанов Денис, Накорнеев Ілля, Дребет Кирило, Сірома Максим.

II місця посіли- Дрімов Руслан, Носов Володимир, Накорнеев Святослав, Стахов Олег, Габрись Євген, Опалінський Роман, Дрімов Анатолій, Когутяк Денис, Колодзій Назар,Накорнеев Веніамін.                                                                                                 III місця посіли – Сердюков Дмитро, Пілявіз Вадим, Михальчук  Владислав.(тренери Опалінський Л.А .Ратушняк С.М. Попроцький М.В. Чорній А.І.)

Збірна команда с.м.т.Кирнасівки виборола:3 золотих,1 срібну,2 бронзових медалей.

I місця посіли: Юрченко Григорій, Клоченко Ярослав,Рудкевич Богдан.

II місце посів: Сергачев Назар.

III місце посіли: Краснянський Дмитро, Хавроха Максим, Радченко Владислав.(тренер Склярук В.К.)

Вітаємо призерів змагань, зичимо високих спортивних досягнень.

Головний суддя змагань              Леонід Опалінський.