9 липня святкує свій День народження Мельник Петро Іванович – депутат Тульчинської міської ради 8 скликання

Дата: 09.07.2024 08:39

Від імені міського голови, апарату міської ради, виконавчого комітету та депутатського корпусу прийміть найтепліші поздоровлення з нагоди Вашого Дня народження! Бажаємо веселощів, смаку до життя, приємних дрібниць, яскравих моментів, здійснення мрій, успіху в справах і починаннях, успіхів у всьому. Нехай в цей день настрій буде безтурботним і сонячним, як теплий весняний день! А проблеми і неприємності назавжди підуть з життєвого шляху… А в честь світлого свята хай здійсниться найпотаємніше бажання. Щастя, любові і розуміння з близькими.