Дата: 13.07.2018 11:54

12 липня 2018 року відбулася нарада з працівниками закладів культури Тульчинської ОТГ, під головуванням міського голови Весняного В.М., за участі секретаря міської ради Трач О.М., першого заступника міського голови Костюка І.І., заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Поваляєвої А.А., начальника відділу культури, туризму і охорони культурної спадщини Третьякової К.В., начальника відділу організаційно-кадрової роботи Боб І.М., працівників відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини, старост сіл Суворовське, Тиманівка, Ганнопіль, Дранка та Одаї Тульчинської ОТГ.

У ході засідання розглянуто наступні питання:

• Про діяльність закладів культури Тульчинської ОТГ в умовах децентралізації влади, збереження і розвиток культурно-дозвіллєвої інфраструктури закладів;
  • визначення напрямів надання населенню галузевих послуг на високому рівні;
  • про організацію та підготовку закладів культури до роботи в осінньо-зимовий період;
  • про підсумки проведення свята Івана Купала в усіх населених пунктах ОТГ.

На завершення наради було підведено підсумки та накреслено заходи щодо поліпшення діяльності закладів культури Тульчинської ОТГ.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)