Шановні мешканці громади!

Дата: 13.07.2018 11:44

Фото без описуТульчинська міська рада повідомляє, що 24 липня 2018 року о 17.00 год. 15 хв. в  приміщенні адміністративної будівлі по вул. М. Леонтовича,1 в залі засідань відбудуться громадські слухання .

На обговорення виносяться такі питання:

1. Про затвердження положення про списання майна, що є комунальною власністю Тульчинської міської ради.

2. Про погодження розміру батьківської плати за навчання дітей в дитячих музичних школах на території Тульчинської міської ради на 2018-2019 роки.

На громадські слухання запрошуються члени Тульчинської міської територіальної громади, посадові особи органів місцевого самоврядування, депутати міської ради, керівники органів самоорганізації населення, керівники підприємств, установ, організацій, діяльність яких пов’язана з питаннями, що обговорюються, голови будинкових та вуличних комітетів.

Міський голова                                                                В.М. Весняний