Творча лабораторія "Мукосольк" при Тиманівській сільській бібліотеці проводить майстер-клас по виготовленню виробів з солоного тіста

Дата: 02.08.2018 11:53

Фото без описуМистецтво ліплення з солоного тіста ще називається тістопластика або біокераміка.

Вироби із солоного тіста — захоплюючий творчий процес, ліпиш фігурку, просушуєш, розмальовуєш і одразу маєш результат.

Борошно та сіль - це природні, екологічно безпечні продукти. При їхньому з'єднанні виходить чудесний та недорогий матеріал для ліплення та моделювання.

Солоне тісто - матеріал екологічно чистий, нешкідливий, практично не залишає бруду, приємний для рук і дає такі можливості при ліпленні, яких немає при роботі з пластиліном або іншими м'якими матеріалами.

Фігурки з солоного тіста – це не тільки проста забава, але і серйозне

корекційне заняття, що дозволяє розвивати дрібну моторику дітей, їх посидючість, спостережливість, творчу уяву і виховувати їх естетичні смаки.

А для дорослих це відмінний спосіб знайти умиротворення і відновиться від постійної метушні, нехай навіть високо осмисленою. І повірте: варто лише один раз спробувати — і ви будете захоплені цим мистецтвом всією душею. І нехай ваша творчість буде вам в радість!

Успіхів вам, маленькі Мукосольки!