Виконання бюджету Тульчинської міської об‘єднаної територіальної громади за січень-жовтень 2018 року

Дата: 01.11.2018 11:56

Фото без описуЗа 10 місяців поточного року до бюджету отг м.Тульчин надійшло доходів загального фонду (без міжбюджетних трансфертів) в сумі 86785,5 тис.грн., або 86,5% до затвердженого плану на рік з урахуванням змін. Порівняно з відповідним періодом минулого року обсяг доходів загального фонду зріс на 19391,5 тис. грн. або на 28,8%.

На утримання установ та виконання місцевих програм проведено  видатків в сумі 137878,5 тис.грн., в тому числі по загальному фонду – 117603,2 тис.грн. та по спеціальному фонду – 20275,3 тис.грн. На виплату заробітної плати з нарахуваннями працівникам бюджетних установ спрямовано 67246,8 тис. грн., що становить 79,9% до річного призначення. З початку року спожито енергоносіїв на суму 4521,1 тис. грн.

Видатки в сфері житлово–комунального та дорожнього господарства  за січень-жовтень 2018 року профінансовані в обсязі 25054,7 тис.грн.  Безпосередньо на благоустрій населених пунктів громади витрачено 7006,2 тис. грн.. На ремонти дорожнього покриття та утримання доріг спрямовано 13027,2 тис. грн.