ВІЛЬНА БОРОТЬБА

Дата: 02.11.2018 14:43
Кількість переглядів: 439

Фото без опису27 жовтня 2018року в спортивному комплексі Тульчинської ДЮСШ  проводився черговий Чемпіонат області з вільної боротьби серед юнаків та дівчат  2005 – 2007років народження.  В змаганнях прийняли участь збірні команди : м. Вінниці, МДЮСШ - №15, ОДЮСШ – «Спартак», райони – Крижопільський, Барський, Тростянецький,  Ямпільський, Тульчинський та м. Хмільник. Загальною кількістю 118 юнаків та дівчат.

На урочистому відкритті змагань  був присутній заступник начальника відділу відділу освіти, молоді і спорту Тульчинської РДА Сергій Чепернатий, привітав учасників змагань і всіх присутніх в залі. Слова вітання продовжив головний спеціаліст Обласного управління фізичної культури і спорту, куратор змагань Олександр Бугаєв. Побажав перемоги борцям директор Тульчинської ДЮСШ Алім Чорній. Під час проведення  змагань в спортивний комплекс завітала депутат обласної ради Лариса Білозір, поцікавилася життям спортивної школи. Приємно , що представники команд , тренери з бажанням їдуть на змагання в м. Тульчин, відзначають гарну організацію змагань, місце проведення, забезпечення інвентарем, фахове суддівство.

1місце в командному заліку посіла збірна  команда  Тростянецького району, 2 місце виборола Збірна команда Тульчинського району, 3 місце посіла збірна м. Хмільник.

В особистому заліку Тульчинці вибороли – 5 золотих, 2 срібних , 5 бронзових медалей. 1 місце посіли – Стахов Олег, кат 62кг, Бойчук Олександр, кат 41кг, Щелкунов Святослав, кат. 75кг, Петровська Руслана, кат. 58кг, Клоченко Марина кат. 37кг;

2 місце посіли – Полупанов Денис кат. 41кг, Хлівний Олександр кат. 52кг,

3місце посіли – Накорнєєв Ілля кат. 48кг, Накорнєєв Веніамін кат. 48кг, Накорнєєв Святослав кат. 38 кг, Хавроха максим кат. 52кг, Ющишин Владислав кат. 62кг  - тренери команди ( Опалінський Л.А., Ратушняк С.М., Склярук В.К., Попроцький М.В., Чорній А.І. ) .

Вітаю призерів змагань , бажаю успіхів в навчанні і на борцівському килимі.