Чергова нарада керівників закладів загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти Тульчинської міської ради

Дата: 15.11.2018 15:04

15  листопада  2018  року  у  приміщенні  Тульчинського  міжшкільного  навчально-виробничого  комбінату  відбулася    чергова   нарада  керівників  закладів  загальної  середньої,  дошкільної  та  позашкільної  освіти  Тульчинської  міської  ради,    яку  провела  заступник  начальника  відділу  Кошелап С.В.  Основними  питаннями  розгляду  були :

1.  Підвищення  якості  навченості  здобувачів  освіти  у  2019  році.
  2. Проведення  І-ІІ  етапів  Всеукраїнських  учнівських олімпіад  з навчальних  предметів  у  2018-2019 н.р.
  3. Охоплення  дітей  дошкільною  та  позашкільною  освітою  .

Про  вимоги  до   ділової  документації  у  закладах  дошкільної  освіти  вела  мову   Граб  Н.П.,  провідний  спеціаліст  відділу.

У  процесі  наради  дано  завдання  :

1.  У  кожному  ЗЗСО  І-ІІІ  ступенів  проаналізувати  рівень  навченості  здобувачів  освіти  за  результатами  ДПА  (у формі  ЗНО)  у  2018 році.
  2. Розробити  плани  заходів  щодо  покращення  результатів  ЗНО – 2019.
  3. Проводити  моніторинг  відвідування  вихованцями  закладів  дошкільної  освіти.