222,5 млн. грн. перерахували лісівники Вінниччини державі за 9 місяців 2018 року

Дата: 19.11.2018 12:55

Фото без описуНачальник Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства А.О. Бондар на листопадовій колегії ВОУЛМГ, на якій розглянуто питання господарсько-фінансової діяльності держпідприємств лісового господарства області за 9 місяців 2018 року, підкреслив, що держлісгоспи обласного управління лісового та мисливського господарства в умовах повної відсутності фінансування з державного бюджету на ведення лісового господарства свої зобов’язання перед державою виконали сповна.

За січень-вересень 2018 року всього лісівники Вінниччини віддали державі 222,5 млн. 499 тис. грн.: до Державного бюджету - 129 млн. 168 тис. грн., до місцевих бюджетів – 46 млн. 121 тис. грн., єдиного соціального внеску – 47 млн. 210 тис. грн.

Постійно підвищується ефективність і рентабельність лісогосподарського виробництва. Держлісгоспами за звітний період реалізовано продукції на суму 538 млн. грн. (118% до відповідного періоду 2017 року). Найбільші обсяги реалізованої продукції мають державні підприємства: «Вінницький лісгосп» - 79,3 млн. грн., «Могилів-Подільський лісгосп» - 73,8 млн. грн., «Тульчинське ЛМГ» - 69,3 млн. грн., «Крижопільський лісгосп» - 61,4 млн. грн., «Гайсинський лісгосп» - 60,5 млн. грн., «Бершадський лісгосп» - 52,9 млн. грн. На ведення лісового та мисливського господарства направлено 481 млн. грн. власних коштів.

В системі обласного управління лісового та мисливського господарства працює 1654 штатних працівники, середньомісячна зарплата яких в порівнянні з 9 місяцями 2017 року зросла на 116%. В системі Державного агентства лісових ресурсів України працює на даний час 47338 працівників. Обсяг продукції, реалізованої державними підприємствами лісового господарства Держлісагентсва України за 9 місяців 2018 року, склав 12 млрд. 206 млн. 159 тис. грн.

Статистика красномовно свідчить: система державного управління лісовим господарством працює ефективно!

Прес-служба Вінницького ОУЛМГ

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)