Легка атлетика

Дата: 14.12.2018 08:52

9 грудня 2018року було проведено відкриту першість Тульчинської ДЮСШ з легкої атлетики серед учнів 2004-2005 р.н., загальноосвітніх шкіл району. Змагання проводились з метою залучення дітей до систематичних занять на відділенні легкої атлетики та відбору кандидатів для участі в 1- турі чемпіонату області,  який відбудеться в січні 2019 року в м. Вінниці.  Змагання були особистими. За підсумками змагань переможцями та призерами стали:

Біг 20 м.(дівчата)-  Гусятинська  Яна (ЗШ №2) , Покиньчереда Мирослава (ЗШ №1),  Яременко Христина  (Нестерварська ЗШ).

Біг 20 м.(дівчата молодші)- Монастирська Аліна (ЗШ №3), Дріма Євдокія( ЗШ№1), Подоляк Анастасія(ЗШ№1),  Подоляк Анастасія(ЗШ№1).

Біг 20 м.(юнаки)-Бабак Владислав (ЗШ№2),Балик Микола (ЗШ№2), Коліброда Юрій(ЗШ№2).

Біг 20 м.(юнаки молодші) –Довгань Вячеслав (ЗШ№1),Сніцарук Даніїл (ЗШ№1),Кришталь Олександр( ЗШ№1).

Штовхання набивного м’яча(юнаки)-Коліброда Юрій(ЗШ№2) Балик Микола(ЗШ №2), Рудий іван(ЗШ№2).

Штовхання набивного м’яча (дівчата) –Магдевич Аліна(МазурівкаЗШ), Яременко Христина(Нестерварка ЗШ), Бобікова Олександра (ЗШ. №2).

Стрибки в довжину (дівчата)- Білоус Юлія(Мазурівська ЗШ), Гусятинська Яна (ЗШ), Погребна Анастасія (ЗШ№1), Покиньчереда Мирослава (ЗШ№1).

Стрибки в довжину( юнаки)- Бабак Владислав (ЗШ№2), Коліброда Юрій (ЗШ№2),Швець Ярослав (ЗШ№2).

Біг 200 м.(дівчата)- Монастирська Аліна (ЗШ№2),Білоус Юлія (Мазурівська ЗШ), Гусятинська Яна (ЗШ№2).

Біг 200 м.(юнаки)- Бабак Владислав (ЗШ№2),Швець Ярослав (ЗШ№2,) Коліброда Юрій (ЗШ№2).

В організації та проведенні змагань прийняв участь весь тренерський склад Тульчинської ДЮСШ (директор А.Чорній), а також вихованці старшої вікової групи  Браницький Владислав, Кішик  Даря, Пелих Олександра, Кузнецова Анастасія.

Старший тренер відділення легкої атлетики  Тульчинської ДЮСШ С.Федоровський.Фото без опису

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)