Вистава "Тролі: Новорічний БергенFest"

Дата: 17.12.2018 09:00

Фото без опису19 грудня о 11:00 год в районному будинку культури вистава "Тролі: Новорічний БергенFest" за сприяння депутата Вінницької обласної ради Лариси Білозір.

Все менше часу залишається до найочікуванішого свята - Нового Року!

У кожному з нас прокидається те неповторне дитяче очікування дива. Ми прагнемо втілити у життя найзаповітніші мрії своїх рідних і друзів. І, звісно, найбільше ми хочемо дарувати радість свята для дітей.

Саме для них організовують новорічне казкове дійство, які подарують артисти Вінницької обласної філармонії ім. М.Д.Леонтовича у Тульчині.

На малечу очікує вистава "Тролі: Новорічний БергенFest" - реалістичні костюми, циркове шоу, інтерактив з призами!

Вхід вільний для діток (програма розрахована для дітей 5-10 років).
До зустрічі!

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)