Відкритий кубок Вінницької області з Бойового Самбо

Дата: 20.12.2018 08:22

16 грудня вихованці Спортивного Клубу " ГЕПАРД " прийняли участь у Відкритому КУБКУ Вінницької області з Бойового Самбо , що відбувся у Вінниці.

В змаганнях прийняло участь близько 120 спортсменів , які представили такі міста як: Ужгород,  Одеса,  Вінниця, Тульчин, Хмільник, Крижопіль,Чечельник, Ямпіль, Погребище.

Наш клубу на змаганнях представили 24 спортсмени віком від 7 років та старші. В напружених поєдинках наші бійці здобули 9 золотих,  5 срібних та  4 бронзові нагороди.

В загальному командному заліку бійці нашого Клубу стали Володарами КУБКУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ З БОЙОВОГО Самбо 2018, срібними призерами стала збірна Одеської області, бронза у команди з Вінниці .

Вітаємо команду з вдалим виступом та гарним закінченням 2018 року.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)